Analytik/Analytička softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje

27. 04. 2017

Hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu Analytik/Analytička softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje.

Náplň práce

  • analýza legislatívnych požiadaviek a ich zapracovanie do produktov Vema
  • analýza a spracovanie požiadaviek zákazníka
  • analýza a vývoj produktov v oblasti ľudských zdrojov
  • analýza výpočtu miezd a odvodov
  • analýza vzniknutých problémov a požiadaviek na zmenu systému
  • analýza a vývoj zákazkových a webových aplikácií podľa špecifikácie zákazníka
  • testovanie produktov
  • vypracovanie dokumentácie
  • tvorba školiacich textov
  • vedenie odborných seminárov z oblasti mzdovej legislatívy
  • komunikácia s ostatnými tímami

Požadujeme

  • preferujeme VŠ/VOŠ vzdelanie, zameranie na informatiku a ekonomiku výhodou
  • výborná orientácia v mzdovej a personálnej legislatíve
  • prax v oblasti HR v procesne orientovanej spoločnosti výhodou
  • práca na PC na úrovni ECDL (Word, Excel)
  • analytické myslenie
  • samostatnosť a schopnosť tímovej práce
  • prezentačné a organizačné zručnosti
  • flexibilita

Nabízíme

  • zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej firmy s veľkým podielom na trhu
  • zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
  • osobný a profesijný rast
  • príjemné pracovné prostredie
  • zodpovedajúce platové podmienky (podľa pracovného výkonu) a zamestnanecké výhody

Iné:

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím štruktúrovaný profesijný životopis na e-mailovú adresu personal@vema.sk s uvedením pozície v predmete e-mailu.

K odpovedi pripojte dole uvedený text, aby sme mohli pracovať s Vašimi údajmi:

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dávam súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Vema, s. r. o., IČ 31355374 v plnom rozsahu, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.