Konzultant/ka softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje

15. 01. 2018

Hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu Konzultant/ka softvérových aplikácií pre oblasť Ľudské zdroje.

Náplň práce

  • riešenie požiadaviek zákazníkov - odborné konzultácie, implementácia produktov, poimplementačná podpora,
  • zodpovednosť za implementáciu potrebných zmien,
  • komunikácia s užívateľmi,
  • školenia užívateľov,
  • starostlivosť o zákazníkov,
  • samostatné vedenie projektov,
  • predpredajné aktivity.

Požadujeme

  • preferujeme VŠ/VOŠ vzdelanie, zameranie na informatiku a ekonomiku výhodou,
  • všeobecná orientácia v mzdovej a personálnej legislatíve,
  • prax v oblasti HR v procesne orientovanej spoločnosti výhodou,
  • práca na PC na úrovni ECDL (Word, Excel),
  • analytické myslenie,
  • samostatnosť a schopnosť tímovej práce,
  • prezentačné a organizačné zručnosti,
  • flexibilita.

Ponúkame

  • zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej firmy s veľkým podielom na trhu,
  • zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie,
  • osobný a profesijný rast,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • zodpovedajúce platové podmienky (podľa pracovného výkonu) a zamestnanecké výhody.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím štruktúrovaný profesijný životopis na e-mailovú adresu personal@vema.sk s uvedením pozície v predmete e-mailu.

Prehlasujeme, že Vaše osobné údaje uvedené v odpovedi využijeme len na účel výberu vhodného kandidáta na uvedenú pozíciu, a to len do doby, než nájdeme vhodného uchádzača a ponúkanú pozíciu obsadíme.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.