Obchodný reprezentant

12. 02. 2018

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorého náplňou práce bude aktívne vyhľadávanie zákazníkov, prezentácia a predaj informačných systémov pre riadenie HR a ekonomických informačných systémov Vema, ako aj súvisiacich služieb.

Náplň práce

  • identifikácia potencionálnych klientov a komunikácia s nimi,
  • získavanie nových klientov,
  • predaj produktov a služieb Vema novým aj existujúcim klientom,
  • spracovanie ponúk pre zákazníkov,
  • rokovanie so zákazníkmi a príprava zmlúv,
  • prezentácie pre zákazníkov,
  • aktívna účasť na akciách organizovaných pre zákazníkov Vema,
  • reporting obchodných aktivít.

 Požadujeme

  • min. stredoškolské vzdelanie,
  • výborné predajné a prezentačné zručnosti,
  • schopnosť uskutočniť a dokončiť obchodnú transakciu,
  • schopnosť vyjednávať,
  • seba-motivujúcu energickú osobnosť,
  • skúsenosti v oblasti predaja informačných systémov výhodou,
  • znalosť personálnych a mzdových procesov výhodou.

Ponúkame

  • zázemie stabilnej firmy,
  • zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie,
  • zodpovedajúce platové podmienky,
  • zamestnanecké výhody.

Termín nástupu

  • možný ihneď, alebo dohodou.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám štruktúrovaný profesijný životopis doplnený o krátky motivačný dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozície v predmetu e-mailu.

Prehlasujeme, že Vaše osobné údaje uvedené v odpovedi využijeme len na účel výberu vhodného kandidáta na uvedenú pozíciu, a to len do doby, než nájdeme vhodného uchádzača a ponúkanú pozíciu obsadíme.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.