Obchodný reprezentant

11. 04. 2016

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorého náplňou práce bude aktívne vyhľadávanie zákazníkov, prezentácia a predaj informačných systémov pre riadenie HR a ekonomických informačných systémov Vema, ako aj súvisiacich služieb.

Náplň práce

  • identifikácia potencionálnych klientov a komunikácia s nimi
  • získavanie nových klientov
  • predaj produktov a služieb Vema novým aj existujúcim klientom
  • spracovanie ponúk pre zákazníkov
  • rokovanie so zákazníkmi a príprava zmlúv
  • prezentácie pre zákazníkov
  • aktívna účasť na akciách organizovaných pre zákazníkov Vema
  • reporting obchodných aktivít

Požadujeme

  • min. stredoškolské vzdelanie
  • výborné predajné a prezentačné zručnosti
  • schopnosť uskutočniť a dokončiť obchodnú transakciu
  • schopnosť vyjednávať
  • seba-motivujúcu energickú osobnosť
  • skúsenosti v oblasti predaja informačných systémov výhodou
  • znalosť personálnych a mzdových procesov výhodou

Nabízíme

  • zázemie stabilnej firmy
  • zaujímavú a samostatnú prácu s možnosťou sebarealizácie
  • zodpovedajúce platové podmienky
  • zamestnanecké výhody

Termín nástupu

  • možný ihneď, alebo dohodou

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám štruktúrovaný profesijný životopis doplnený o krátky motivačný dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozície v predmetu e-mailu.

K odpovedi pripojte nižšie uvedený text, aby sme mohli pracovať s Vašimi údajmi:

Zaslaním odpovede na tento inzerát dávam v súlade s ustanovením Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení spoločnosti, Vema, s.r.o., IČO 31355374, súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov pre personálne účely spoločnosti v rozsahu uvedenom v mojej odpovedi, včítane všetkých príloh.

Súhlas je platný až do okamžiku jeho písomného odvolania z Vašej strany.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.