Cieľom elektronického výplatného lístka je zobraziť užívateľovi aktuálny aj historický výplatný lístok v elektronickej podobe s možnosťou tlače.

Aktuálny výplatný lístok je k dispozícii vždy, po spracovaní miezd príslušného obdobia. Pokiaľ nie je ukončené spracovanie miezd daného mesiaca, ponúka sa pri prvom vstupe výplatný lístok mesiaca predchádzajúceho. Ak zvolíme prostredníctvom kalendára výstup pre nasledujúci mesiac, zobrazí sa výplatný lístok predbežný, ktorý môže byť v priebehu ďalších výpočtov miezd zmenený (zobrazenie "predbežného výplatného lístka" môže byť správcom siete potlačené). K dispozícii sú vždy výplatné lístky za 12 predchádzajúcich mesiacov.

Každý zamestnanec má kedykoľvek prístup ku svojim výplatnom lístkom na zamestnaneckom portále. V programe si môže nastaviť vlastný vzhľad aj obsah.

Výplatný lístok pre vedúceho Pre vedúcich pracovníkov je dispozícii výplatný lístok s nevyplnenú sekciou "Zrážky". Tento Výplatné lístok je v portále vedúcemu prístupný z osobnej karty podriadeného zamestnanca.

Napíšte nám

Chcete sa opýtať na vlastnosti softvéru?
Zaujímajú Vás funkcionality a možnosti rozšírenia? Neváhajte nás kontaktovať.

V prípade záujmu kontaktujte naše obchodné oddelenie na tel. 02 20 510 900 alebo využite nižšie uvedený formulár.

*
*
*
*
*
*