Výročná konferencia 2015

25. 02. 2015

Výročná konferencia 2015. V piatok 20. februára sa zišli všetci pracovníci Vema na brnenskom výstavisku, aby si vypočuli zhodnotenie uplynulého roku 2014 a výhľady do budúcnosti z úst tých najpovolanejších.

Martin Cígler, predseda nášho IT holdingu Solitea, nám v úvode predstavil novinky a vízie. Skupinu Solitea aktuálne tvorí 7 IT spoločností z troch krajín, čo je spolu cez 400 motivovaných zamestnancov. Vema je v rámci skupiny predovšetkým nositeľom know-how v oblasti riadenia ľudských zdrojov, dodávateľom HR riešení a tiež ERP špecializovaného na rozpočtové a príspevkové organizácie.

Dobré správy pre našich zákazníkov spomenul Michal Máčel, riaditeľ spoločnosti Vema. Pripravujeme komplexnú online dokumentáciu k našim aplikáciám, vďaka ktorej sa ľahšie dostanete ku všetkým potrebným informáciám. Naďalej pre vás budeme vylepšovať aj vzhľad a obsah - aby pre vás naše produkty boli príjemné a ľahko ovládateľné.

Jaroslav Šmarda, riaditeľ divízie obchodno-prevádzkovej, zhodnotil ekonomické a obchodné výsledky. S potešením konštatoval, že sme si počínali lepšie ako v predchádzajúcom roku. Získali sme 80 nových zákazníkov, z ktorých k najvýznamnejším patrí ČSOB Leasing Bratislava, Loomis SK Bratislava v Českej republike napr. Teplárna Strakonice, Nemocnice Kadaň a ČEZ Energetické produkty Hostivice. K tomuto roku máme evidovaných už 550 spoločností, ktoré používajú naše moderné cloudové riešenie.

Už 7 000 spokojných zákazníkov.

Medzi nimi napríklad:


späť na výpis aktualít