Jan Tomíšek, predseda predstavenstva

Svoju kariéru začal na dnešnej fakulte informatiky brnenského VUT, kde sa ako odborný asistent špecializoval na databázové systémy. V tom čase s kolegami aktívne vyvíjal a implementoval ekonomický IS. V roku 1995 spoločne s VEMA počítače a projektovanie založil dcérsku spoločnosť Vema Computers & Systems. Po zlúčení aktivít oboch spoločností sa stal riaditeľom Divízie služieb novovzniknutej Vema, a. s. Od roku 2016 prijal funkciu riaditeľa spoločnosti Vema, a. s. Je duchovným otcom riešenie Vema V4 Cloud.
Medzi jeho záľuby patrí moderná elektronika, rád jazdí na bicykli a v zime si užíva jazdu na snowboarde.

Michal Rybovič, podpredseda predstavenstva

Skúsenosti s riadením spoločnosti naberá od roku 2007, kedy sa v rámci J&T zameral na oblasť Mergers and Acquistions (M&A), ako pre skupinu, tak pre jej klientov. Okrem transakcií v telekomunikáciách, strojárstvo, médiách a IT sa venoval aj nasledovnému riadeniu. V roku 2012 sa spojil s Martinom Cíglerom a spoločne vytvorili víziu silného a moderného holdingu, ktorú začali čoskoro realizovať. Je tiež podpredsedom predstavenstva holdingu Solitea. Baví ho šport, cestovanie a private equity investovanie.

Martin Cígler, člen predstavenstva

Kariéru začal ako softvérový vývojár vo Výskumnom ústave veterinárneho lekárstva. Skraja roku 1990 založil spoločnosť Cígler Software a behom pár rokov z firmy vybudoval jedného z lídrov českého a slovenského trhu účtovných a informačných systémov. Je tiež predsedom predstavenstva holdingu Solitea.
Zaujíma sa o moderné technológie, čo potvrdzuje ocenenie česká IT osobnosť roka 2007. Dnes odovzdáva skúsenosti mladšej generácii v akcelerátoroch, koučuje niekoľko startupov a vlastní developerskú spoločnosť. Miluje divočinu a ďaleké cesty.