Prihlásiť sa

Integrácia so systémami 3. strán

IS Vema je navrhnutý tak, aby uľahčil komunikáciu so systémami tretích strán prostredníctvom štandardných vstupov a výstupov

Medzi všeobecné riešenie patrí ODBC driver a vstupy a výstupy vo formáte CSV súborov. Špeciálnu podporu predstavuje súbor pre vstup dávkových mesačných zmien, ktorý využívajú napríklad dochádzkové moduly tretích strán. Podobne externé systémy pre plánovanie zmien využívajú štandardné rozhranie pre import úprav rozvrhu. Existujú aj rozsiahle zákazkové moduly pre importy dát z iných systémov, ako je napríklad import personálnych údajov zo SAP do Miezd Vema.

Na strane exportov ponúkame moduly, ktoré generujú z programu Mzdy výstup zaúčtovania miezd do rôznych informačných systémov, bankové moduly pre rôzne varianty elektronického bankovníctva. Samozrejmosťou je komunikácia so systémami štátnych inštitúcii . Rovnako sme pripravení komunikovať so spisovými službami tretích strán.

Napište nám

Chcete sa opýtať na ďalšie informácie o ponúkanej službe alebo produktoch? Neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme.

Alebo volajte, radi vám odpovieme na vaše otázky: +421 220 510 900

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2021 Solitea, a.s.