Prihlásiť sa

O společnosti

O spoločnosti Solitea 

Vznikli sme spojením popredných IT firiem, rozprestierajúcich sa po siedmych európskych krajinách. Preto vám môžeme ponúknuť bohaté skúsenosti a dostatočné kapacity pre zlepšenie vášho IT. 

Šetríme ľuďom čas, zvyšujeme firemné kapacity a zjednodušujeme procesy. Vyvíjame softvér, ktorý pomáha živnostníkom, firmám, korporáciám a verejným inštitúciám. Malí, či veľkí aj vďaka nám lepšie zvládajú povinnosti spojené s legislatívou a každodennou pracovnou agendou.

O divízii Mzdové a personálne systémy 

Viac než 30 rokov sa venujeme vývoju mzdového a personálneho systému Solitea Vema. Špecializácia a detailná znalosť problematiky, nazbieraná viac ako stovkou odborníkov, umožňuje vytvárať riešenia, ktoré sa pre tisíce zákazníkov stali nenahraditeľné.

Naši zákazníci dlhodobo oceňujú rýchlu reakciu na zmeny v legislatíve a ich okamžité zapracovanie do našich aplikácií. 

Rovnako tak aj komplexnosť nášho systému, ktorý svojim rozsahom funkčností, dokáže pokryť úplnú šírku personálnych procesov väčšiny subjektov. 

Ponúkame tiež doplnkové produkty a služby, ako je prevádzka mzdového a personálneho systému v cloude, služba externého spracovania (outsourcingu) miezd, elektronický dochádzkový systém alebo ekonomický informačný systém pre príspevkové, rozpočtové a neziskové organizácie. 

Úspešná spolupráca musí byť vždy postavená na otvorenej komunikácii so zákazníkom. Zásadný je pre náš rešpekt k individualite zákazníka a ústretovosť pri riešení nejasností. Nezmierime sa s ničím, čo by zaváňalo priemernosťou. Uvažujeme koncepčne. Vyvíjame nové technológie, ktoré vám dodajú náskok pred konkurenciou. 

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2022 Solitea, a.s.