Prihlásiť sa

O spoločnosti

O spoločnosti Seyfor

Vznikli sme spojením popredných IT firiem, rozprestierajúcich sa po ôsmich európskych krajinách. Preto vám môžeme ponúknuť bohaté skúsenosti a dostatočné kapacity pre zlepšenie vášho IT. 

Šetríme ľuďom čas, zvyšujeme firemné kapacity a zjednodušujeme procesy. Vyvíjame softvér, ktorý pomáha živnostníkom, firmám, korporáciám a verejným inštitúciám. Malí či veľkí aj vďaka nám lepšie zvládajú povinnosti spojené s legislatívou a každodennou pracovnou agendou.

Mzdový a personálny systém Vema 

Viac ako 30 rokov sa venujeme vývoju mzdového a personálneho systému Vema. Špecializácia a detailná znalosť problematiky, nazbieraná viac ako stovkou odborníkov, umožňuje vytvárať riešenia, ktoré sa pre tisíce zákazníkov stali nenahraditeľné.

Naši zákazníci dlhodobo oceňujú rýchlu reakciu na zmeny v legislatíve a ich okamžité zapracovanie do našich aplikácií. 

Rovnako tak aj komplexnosť nášho systému, ktorý dokáže svojím rozsahom funkčností pokryť úplnú šírku personálnych procesov väčšiny subjektov. 

Ponúkame tiež doplnkové produkty a služby, ako je prevádzka mzdového a personálneho systému v cloude, služba externého spracovania (outsourcingu) miezd, elektronický dochádzkový systém alebo ekonomický informačný systém pre príspevkové, rozpočtové a neziskové organizácie. 

Úspešná spolupráca musí byť vždy postavená na otvorenej komunikácii so zákazníkom. Zásadný je pre nás rešpekt k individualite zákazníka a ústretovosť pri riešení nejasností. Nezmierime sa s ničím, čo by zaváňalo priemernosťou. Uvažujeme koncepčne. Vyvíjame nové technológie, ktoré vám dajú náskok pred konkurenciou. 

Seyfor Slovensko, a. s. v číslach

Vema je popredným dodávateľom personálnych informačných systémov, vhodných pre spoločnosti všetkých typov a veľkostí. Je tiež jedným z najväčších poskytovateľov ERP riešenia v cloude. Staráme sa o vás už viac ako 30 rokov. Len riešeniu pre personalistov sa venuje tím 140 odborníkov, vďaka čomu náš software využíva viac ako 7 500 spokojných zákazníkov.

Vema je súčasťou spoločnosti Seyfor Slovensko, a. s. (predtým Solitea Slovensko, a. s.), ktorá sa radí k veľkým európskym dodávateľom ICT riešení. Spoločnosť má viac ako 1 600 zamestnancov v ôsmich krajinách a celosvetovo obsluhuje zákazníkov v 38 štátoch. Dlhodobo patrí k najrýchlejšie rastúcim IT spoločnostiam v regióne.

  • tržby v roku 2022: 120 mil. €
  • 1 600+ zamestnancov v celej skupine
  • 38 krajín sveta, v ktorých máme zákazníkov
  • 34 rôznych programov a aplikácií

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2023 Seyfor, a.s.