Prihlásiť sa

Plánovanie a evidencia výkonov

Pomôže vám s výpočtom výkonnostných odmien, napríklad podľa počtu predaných či vyrobených kusov.

Výhody produktu

Portálová aplikácia

prístup cez webový prehliadač

Prispôsobí sa potrebám užívateľov

prepočet výkonov na odmeny, schvaľovanie výkonov

Sledovanie výkonov na zákazky

s exportom do miezd a väzbou na zaúčtovanie

Užívateľsky definované ukazovatele

odmeny, bonusy, benefity, fyzické výkony, odpracovaná doba, neprítomnosť

Čo modul vie

Portálový modul Plánovanie a evidencia výkonov umožňuje pre stanovené obdobie evidovať pracovné výkony zamestnancov, a to podľa potreby ako plánovanej, tak skutočnej.

Okrem fyzických výkonov slúžiacich pre výpočet úkolovej mzdy alebo pre výkonnostnú zložku mzdy je možné v module evidovať aj bonusy, benefity a rôzne ďalšie ukazovatele.

Výkony môžu byť plánované a evidované priamo pre pracovníkov v určitej role, ale rovnako pre väčšie celky (rola v tíme, útvary). Výkony je možné evidovať po hodinách a minútach, po dňoch, alebo za dlhšie časové úseky. Spracovanie prebieha po etapách, typicky je možné v jednej etape zadať plán (ev. rozpočet) a v ďalšej jeho plnenie (ev. čerpanie).

Špeciálna funkcia umožňuje transformáciu skutočne vykonaných výkonov na odmeny do predspracovania miezd a následný import do aplikácie Mzdy.

Portálová aplikácia

Plánovanie a evidencia výkonov je portálový modul, s ktorým oprávnení pracovníci budú pracovať prostredníctvom webového prehliadača. Modul umožňuje viacetapové spracovanie. Základné etapy pre Plánovanie a evidenciu výkonov sú Plán, Skutočnosť, Skutočnosť po korekcii, pričom je možné využívať len časť z nich.

Modul spolupracuje s modulom pre Plánovanie zmien, ale je možné ho používať aj samostatne.

Výkony je možné evidovať intervalom alebo dobou trvania, ďalej na

pracovisko, hospodársku činnosť alebo zákazku. Výkony je tiež možné evidovať pomocou užívateľsky definovaných jednotiek, napr. objem tržieb, počet predaných výrobkov, počet uzatvorených úverov alebo aj neskoršie príchody, spokojnosť zákazníka, hodnotenie vedúcim a pod..

Spolupracuje s inými aplikáciami

Modul je navyše prepojený aj s ďalšími aplikáciami – predovšetkým s dochádzkovým a mzdovým systémom alebo so systémami pre plánovanie dovolenky. To uľahčuje prácu mzdovej účtovníčke, ktorá si jednoducho natiahne dáta do Miezd a nemusí nič zadávať ručne.

Napište nám

Chcete sa opýtať na ďalšie informácie o ponúkanej službe alebo produktoch? Neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme.

Alebo volajte, radi vám odpovieme na vaše otázky: +421 220 510 900

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2021 Solitea, a.s.