Prihlásiť sa

Podnikateľské subjekty

Aj vaša spoločnosť sa rýchlo rozvíja, takže bezpochyby viete, aké dôležité je starať sa o ľudské zdroje. Veď práve schopní a skúsení ľudia predstavujú v dnešnej dobe tu najdôležitejšiu konkurenčnú výhodu.

Mali by ste vedieť, že produkty Vema sú ako kormidlo zaoceánskeho parníka. Pomôžu vám oblasť ľudských zdrojov spoľahlivo ovládať bez toho, aby ste uhli zo zvoleného smeru.

Vedzte, že podnikový informačný systém Vema je užitočný pri riadení akejkoľvek organizácie, ktorá sa zaoberá výrobou, obchodom alebo poskytovaním služieb. Nezáleží na právnej subjektivite, druhu podnikania, existencii dcérskych spoločností alebo pobočiek. A je úplne vedľajšie, aký má táto firma ročný obrat, aká je veľká a akú má štruktúru.

S naším softwarom hravo zvládnete všetky bežné činnosti spojené so starostlivosťou o zamestnancov, ako sú výberové konanie, evidencia zamestnancov, ich vzdelávanie a hodnotenie, spracovávanie miezd, dochádzkový systém, plánovanie dovolenky a pracovných ciest, organizačnej zmeny, správa kompetencií, talent management.

A čo je dôležité, systém Vema sa prispôsobí potrebám každej konkrétnej spoločnosti. Čo znamená, že informačný systém môžete podľa potreby modulárne rozširovať tak, ako to bude vyžadovať rast vašej organizácie.

Požiadať o cenovú ponuku

Šipošová Beáta

Obchodný manažér

info@vema.sk
+421 220 510 900


Zákaznícka linka:
02 20 510 912
info@vema.sk


Seyfor Slovensko, a. s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
IČO 36237337
IČ DPH SK2020193890

Spoločnosť je zapísaná v OR okresného súdu Bratislava I, oddiel Sa, vložka 2969/B

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podpora pre súčasných zákazníkov

Môžete sa na nás spoľahnúť aj po implementácii systému.
Sme pripravení na všetko, čo príde, a radi vám pomôžeme systém prispôsobiť vašim novo vznikajúcim potrebám.

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2023 Seyfor, a.s.