Prihlásiť sa

O společnosti

O spoločnosti Solitea 

Vznikli sme spojením popredných IT firiem, rozprestierajúcich sa po siedmych európskych krajinách. Preto vám môžeme ponúknuť bohaté skúsenosti a dostatočné kapacity pre zlepšenie vášho IT. 

Šetríme ľuďom čas, zvyšujeme firemné kapacity a zjednodušujeme procesy. Vyvíjame softvér, ktorý pomáha živnostníkom, firmám, korporáciám a verejným inštitúciám. Malí, či veľkí aj vďaka nám lepšie zvládajú povinnosti spojené s legislatívou a každodennou pracovnou agendou.

O divízii Mzdové a personálne systémy 

Viac než 30 rokov sa venujeme vývoju mzdového a personálneho systému Solitea Vema. Špecializácia a detailná znalosť problematiky, nazbieraná viac ako stovkou odborníkov, umožňuje vytvárať riešenia, ktoré sa pre tisíce zákazníkov stali nenahraditeľné.

Naši zákazníci dlhodobo oceňujú rýchlu reakciu na zmeny v legislatíve a ich okamžité zapracovanie do našich aplikácií. 

Rovnako tak aj komplexnosť nášho systému, ktorý svojim rozsahom funkčností, dokáže pokryť úplnú šírku personálnych procesov väčšiny subjektov. 

Ponúkame tiež doplnkové produkty a služby, ako je prevádzka mzdového a personálneho systému v cloude, služba externého spracovania (outsourcingu) miezd, elektronický dochádzkový systém alebo ekonomický informačný systém pre príspevkové, rozpočtové a neziskové organizácie. 

Úspešná spolupráca musí byť vždy postavená na otvorenej komunikácii so zákazníkom. Zásadný je pre náš rešpekt k individualite zákazníka a ústretovosť pri riešení nejasností. Nezmierime sa s ničím, čo by zaváňalo priemernosťou. Uvažujeme koncepčne. Vyvíjame nové technológie, ktoré vám dodajú náskok pred konkurenciou. 

Na stiahnutie

Leták Mzdy komplet

Leták Komplexní řízení HR

Leták Ekonomický systém

Leták Vema V4 Cloud

Leták Mobilní výplatní lístek

Leták Elektronický výplatní lístek

Leták Outsourcing zpracování mezd

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2022 Solitea, a.s.