Prihlásiť sa

Zákaznícky web a báza znalostí

Nástroj pre najrýchlejší prístup cez internet k informáciám

Hlavnou komunikačnou bránou a zdrojom informácií je pre našich zákazníkov špecializovaný portál Zákaznícky web. Vstup do neho je cez rovnomennú ponuku v pravom hornom rohu Firemného webu. Jeho prostredníctvom môžete zadávať svoje otázky a požiadavky smerované na konzultantov. Tu si môžete objednať všetky produkty, prihlasovať sa na akcie Vema, ako sú školenia, semináre, stretnutia užívateľov, nájdete tu prehľad aktualít, vstup do Bázy znalostí, najrôznejšie dokumenty na stiahnutie atď. Je to to správne miesto pre správu vlastného účtu a aktualizáciu evidovaných kontaktov na pracovníkov organizácie.

Báza znalostí Vema obsahuje predovšetkým informácie o produktoch Vema, návody, postupy, popisy známych problémov, chýb a ich riešenie. Obsah Bázy znalostí neustále aktualizujeme a dopĺňame. Chceme, aby ste ako naši zákazníci našli všetky potrebné informácie nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez toho aby ste museli zdvihnúť telefón.

Napište nám

Chcete sa opýtať na ďalšie informácie o ponúkanej službe alebo produktoch? Neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme.

Alebo volajte, radi vám odpovieme na vaše otázky: +421 220 510 900

Nepremeškajte príležitosť
dozvedieť sa, čo sa u nás deje.

Copyright 2021 Solitea, a.s.