V mesiaci máji prebehlo tradičné Stretnutie užívateľov, aj v tomto roku mali zákazníci možnosť stretnúť sa s pracovníkmi našej spoločnosti a zoznámiť sa s novinkami.
V mesiaci máj prebehlo tradičné Stretnutie užívateľov, aj v tomto roku mali zákazníci možnosť stretnúť sa s pracovníkmi našej spoločnosti a oboznámiť sa s novinkami.
Stretnutie prebehlo v šiestich mestách Českej republiky a v štyroch mestách Slovenskej republiky. Medzi hlavnými novinkami boli prezentované aplikácie GDPR a nový Klient V5. Pre uľahčenie plnenia povinností vyplývajúcich z GDPR bol predstavený tiež produkt Výberové konanie.
K ďalším nemenej zaujímavým témam patrilo Plánovanie a evidencia výkonov, tzv. predspracovanie miezd, ODBC Provider a ďalší malí ale šikovní pomocníci.
Prečítajte si záznam z brnenského Strenutia užívateľov 2018.
Aktuálna situácia nám neumožnila zorganizovať semináre a preto sme ich nahradili sériou videí, ktoré sú mimoriadne k dispozícii všetkým zadarmo. Nájdete ich v článku nižšie. Rovnako ako odkaz na podklady, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť.
Stručnú rekapituláciu doterajšieho vývoja produktov Vema a očakávané novinky predostrel účastníkom Stretnutia užívateľov Vema, ktoré sa konalo 20. mája v bratislavskom hoteli Safron, riaditeľ firmy Peter Vilem.
Copyright 2021 Vema.sk