MENU Zavrieť

Komu je HR systém určený?

Aplikácie Vema sú natoľko prívetiví a intuitívni pomocníci, že vďaka nim v okamihu získate potrebné dáta a hravo ich spracujete do analytických tabuliek.

Vieme sa prispôsobiť vášmu odboru

Podnikateľské subjekty

Aj vaša spoločnosť sa rýchlo rozvíja, takže bezpochyby viete, aké dôležité je starať sa o ľudské zdroje. Veď práve schopní a skúsení ľudia predstavujú v dnešnej dobe tu najdôležitejšiu konkurenčnú výhodu.

Verejná správa

Informačný systém Vema s prehľadom vyhovie náročným požiadavkám, aké na spracovanie dát kladú inštitúcie verejnej a štátnej správy.

Zdravotníctvo

Pomery v zdravotníctve sú stále zložitejšie, a pokiaľ v tomto odbore pôsobíte, iste tušíte, nakoľko môže zdravotníckym organizáciám uľaviť zjednodušenie a zefektívnenie riadenia prevádzky.

Školstvo

Medzi českými a slovenskými školskými zariadeniami je informačný systém Vema veľmi populárny, pretože pokrýva celú oblasť riadenia ekonomiky školy.

Iné neziskové organizácie

Informačný systém Vema využíva množstvo neziskových organizácií rôzneho zamerania aj veľkosti.

Zistite, čo všetko vám môže Vema ponúknuť

Máte záujem o ponuku na mieru vašim potrebám alebo by ste najskôr ocenili konzultáciu zadarmo na 30 minút? Ozvite sa nám, ujasníme si vaše požiadavky a zašleme vám ponuku na mieru.

Komu uľahčia produkty Vema prácu?

Vema prináša pre vybrané pozície v organizácii riešenie, ktoré je zamerané na podporu plnenia úloh týchto pracovníkov.

Požiadať o cenovú ponuku

Zaujalo vás naše riešenie? Pošlite nám kontakt a čoskoro sa Vám ozveme. Ujasníme si vaše potreby a vypracujeme nezáväznú ponuku na mieru.

Prihláste sa k odberu newslettera a získavajte informácie o HR novinkách včas.

Systém Vema vám prináša Seyfor